Streetview Boorderstraat 38 Amsterdam

Boorderstraat 38, 1033 MB Amsterdam

44 m² Bouwjaar 1983

Boorderstraat 38 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
44 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Boorderstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4045 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2121 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Terrasdorp
22% Koopwoningen
6.197 Inwoners per km²

Locatie van Boorderstraat 38

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Boorderstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Boorderstraat 38?

De gemiddelde woningwaarde in Terrasdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €8.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boorderstraat 38 zich tot de wijk Terrasdorp?

Boorderstraat 38 is een appartement van 44 m² in de wijk Terrasdorp. De buurt telt 2.121 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.197 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boorderstraat 38?

Boorderstraat 38 is een appartement in Terrasdorp, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boorderstraat 38 vergeleken met de buurt?

Boorderstraat 38 heeft 44 m² woonoppervlakte. In Terrasdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Terrasdorp?

De wijk Terrasdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terrasdorp?

Vanuit Boorderstraat 38 in Terrasdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Terrasdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Boorderstraat 38: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Terrasdorp?

Recreatie nabij Terrasdorp: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Boorderstraat 38?

Een woningrapport voor Boorderstraat 38 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Terrasdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.