Eengezinswoning, eindwoning Sinaasappelstraat 20 Amsterdam

Sinaasappelstraat 20, 1033 KS Amsterdam

64 m² Bouwjaar 1958 6 kamers 3 slaapkamers Label E

Sinaasappelstraat 20 is een eengezinswoning, eindwoning in Amsterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m², een perceel van 103 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
64 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
314 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Sinaasappelstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sinaasappelstraat 20

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4045 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2121 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Terrasdorp
22% Koopwoningen
6.197 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sinaasappelstraat 20

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sinaasappelstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Sinaasappelstraat 20?

De prijsindicatie voor Sinaasappelstraat 20 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Terrasdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €5.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sinaasappelstraat 20 zich tot de wijk Terrasdorp?

Sinaasappelstraat 20 is een eengezinswoning, eindwoning van 64 m² in de wijk Terrasdorp. De buurt telt 2.121 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.197 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sinaasappelstraat 20?

Sinaasappelstraat 20 is een eengezinswoning, eindwoning in Terrasdorp, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sinaasappelstraat 20 vergeleken met de buurt?

Sinaasappelstraat 20 heeft 64 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 11 m² per kamer. In Terrasdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sinaasappelstraat 20 en wat betekent dat?

Sinaasappelstraat 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-06-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sinaasappelstraat 20?

Sinaasappelstraat 20 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Terrasdorp?

De wijk Terrasdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terrasdorp?

Vanuit Sinaasappelstraat 20 in Terrasdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.