Eengezinswoning, tussenwoning Pruimenstraat 39 Amsterdam

Pruimenstraat 39, 1033 KL Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1952 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Pruimenstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 102 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
102 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pruimenstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pruimenstraat 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.12
CO₂-emissie
2300.96 kg/m²

Tuin
Ja (22.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4045 Inwoners
2180 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2121 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Terrasdorp
22% Koopwoningen
6.197 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pruimenstraat 39

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pruimenstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Pruimenstraat 39?

De prijsindicatie voor Pruimenstraat 39 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Terrasdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €5.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pruimenstraat 39 zich tot de wijk Terrasdorp?

Pruimenstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning van 70 m² in de wijk Terrasdorp. De buurt telt 2.121 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.197 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pruimenstraat 39?

Pruimenstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terrasdorp, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pruimenstraat 39 vergeleken met de buurt?

Pruimenstraat 39 heeft 70 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Terrasdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pruimenstraat 39 en wat betekent dat?

Pruimenstraat 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2300.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pruimenstraat 39?

Pruimenstraat 39 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 22 m².

Hoe is de woningmarkt in Terrasdorp?

De wijk Terrasdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terrasdorp?

Vanuit Pruimenstraat 39 in Terrasdorp bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.