Eengezinswoning, tussenwoning Zonneweg 20 Amsterdam

Zonneweg 20, 1033 CJ Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1922 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Zonneweg 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 107 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zonneweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zonneweg 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.25
CO₂-emissie
3061.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4180 Inwoners
2050 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1998 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Tuindorp Oostzaan-Oost
31% Koopwoningen
8.264 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zonneweg 20

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zonneweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Zonneweg 20?

De prijsindicatie voor Zonneweg 20 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp Oostzaan-Oost is €417.000. Dat komt neer op circa €5.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zonneweg 20 zich tot de wijk Tuindorp Oostzaan-Oost?

Zonneweg 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 71 m² in de wijk Tuindorp Oostzaan-Oost. De buurt telt 1.998 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.264 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zonneweg 20?

Zonneweg 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuindorp Oostzaan-Oost, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zonneweg 20 vergeleken met de buurt?

Zonneweg 20 heeft 71 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Tuindorp Oostzaan-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zonneweg 20 en wat betekent dat?

Zonneweg 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3061.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zonneweg 20?

Zonneweg 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp Oostzaan-Oost?

De wijk Tuindorp Oostzaan-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp Oostzaan-Oost?

Vanuit Zonneweg 20 in Tuindorp Oostzaan-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.