Hoekwoning Kometensingel 251 Amsterdam

Kometensingel 251, 1033 BG Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1923 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Kometensingel 251 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m², een perceel van 132 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
58 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kometensingel 251

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kometensingel 251

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
208.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (37.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4180 Inwoners
2050 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1998 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Tuindorp Oostzaan-Oost
31% Koopwoningen
8.264 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kometensingel 251

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kometensingel 251

Wat is de geschatte woningwaarde van Kometensingel 251?

De prijsindicatie voor Kometensingel 251 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp Oostzaan-Oost is €417.000. Dat komt neer op circa €7.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kometensingel 251 zich tot de wijk Tuindorp Oostzaan-Oost?

Kometensingel 251 is een hoekwoning van 58 m² in de wijk Tuindorp Oostzaan-Oost. De buurt telt 1.998 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.264 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kometensingel 251?

Kometensingel 251 is een hoekwoning in Tuindorp Oostzaan-Oost, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kometensingel 251 vergeleken met de buurt?

Kometensingel 251 heeft 58 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Tuindorp Oostzaan-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kometensingel 251 en wat betekent dat?

Kometensingel 251 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kometensingel 251?

Kometensingel 251 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 37 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp Oostzaan-Oost?

De wijk Tuindorp Oostzaan-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp Oostzaan-Oost?