Streetview Floraweg 81 Amsterdam

Floraweg 81, 1032 XM Amsterdam

38 m² Bouwjaar 1989 Label A

Floraweg 81 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
38 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Floraweg 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Floraweg 81

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.18
CO₂-emissie
1665.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2435 Inwoners
1255 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1221 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-Noord
27% Koopwoningen
7.029 Inwoners per km²

Locatie van Floraweg 81

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Floraweg 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Floraweg 81?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-Noord is €410.000. Dat komt neer op circa €10.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Floraweg 81 zich tot de wijk Bloemenbuurt-Noord?

Floraweg 81 is een appartement van 38 m² in de wijk Bloemenbuurt-Noord. De buurt telt 1.221 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Floraweg 81?

Floraweg 81 is een appartement in Bloemenbuurt-Noord, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Floraweg 81 vergeleken met de buurt?

Floraweg 81 heeft 38 m² woonoppervlakte. In Bloemenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Floraweg 81 en wat betekent dat?

Floraweg 81 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1665.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-Noord?

De wijk Bloemenbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-Noord?

Vanuit Floraweg 81 in Bloemenbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Floraweg 81: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.