Woningdetails
- Type
- Penthouse
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 255 m²
- Inhoud
- 841 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €2.095.000 tot €2.345.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- Aan rustige weg, open ligging en vrij uitzicht
Papaverhof 70 is een penthouse in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Papaverhof 70
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.5 kmStijlvol Penthouse met Panoramisch Uitzicht in ‘The Skinny Lad’ Dit hoogwaardige penthouse van 255 m2, verdeeld over anderhalve woonlaag, is gelegen…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Papaverhof 70 ligt rond €2.095.000 tot €2.345.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Noord is €606.000. Dat komt neer op circa €2.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPapaverhof 70 is een penthouse van 255 m² in de wijk Buiksloterham-Noord. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².
Papaverhof 70 is een penthouse in Buiksloterham-Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Papaverhof 70 heeft 255 m² woonoppervlakte en 841 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Buiksloterham-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Papaverhof 70 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.01 kg/jaar.
Papaverhof 70 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Buiksloterham-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Papaverhof 70 in Buiksloterham-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Papaverhof 70: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.