Streetview Papaverhof 12 Amsterdam

Papaverhof 12, 1032 LX Amsterdam

24 m² Bouwjaar 2023 Label A+++

Papaverhof 12 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 24 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
24 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Papaverhof 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Papaverhof 12

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
130.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
61.1%
CO₂-emissie
20.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1405 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Noord
66% Koopwoningen
3.623 Inwoners per km²

Locatie van Papaverhof 12

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Papaverhof 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Papaverhof 12?

De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Noord is €606.000. Dat komt neer op circa €25.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papaverhof 12 zich tot de wijk Buiksloterham-Noord?

Papaverhof 12 is een woning van 24 m² in de wijk Buiksloterham-Noord. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papaverhof 12?

Papaverhof 12 is een woning in Buiksloterham-Noord, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Papaverhof 12 vergeleken met de buurt?

Papaverhof 12 heeft 24 m² woonoppervlakte. In Buiksloterham-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Papaverhof 12 en wat betekent dat?

Papaverhof 12 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.41 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Noord?

De wijk Buiksloterham-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Noord?

Vanuit Papaverhof 12 in Buiksloterham-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Papaverhof 12: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.