Bovenwoning (appartement) Fonteinkruidstraat 100 Amsterdam

Fonteinkruidstraat 100, 1032 LW Amsterdam

100 m² Bouwjaar 2019 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Fonteinkruidstraat 100 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Fonteinkruidstraat 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fonteinkruidstraat 100

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
103.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
18.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.8%
CO₂-emissie
19.66 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1405 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Noord
66% Koopwoningen
3.623 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fonteinkruidstraat 100

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Fonteinkruidstraat 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Fonteinkruidstraat 100?

De prijsindicatie voor Fonteinkruidstraat 100 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Noord is €606.000. Dat komt neer op circa €6.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fonteinkruidstraat 100 zich tot de wijk Buiksloterham-Noord?

Fonteinkruidstraat 100 is een bovenwoning (appartement) van 100 m² in de wijk Buiksloterham-Noord. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fonteinkruidstraat 100?

Fonteinkruidstraat 100 is een bovenwoning (appartement) in Buiksloterham-Noord, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Fonteinkruidstraat 100 vergeleken met de buurt?

Fonteinkruidstraat 100 heeft 100 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Buiksloterham-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fonteinkruidstraat 100 en wat betekent dat?

Fonteinkruidstraat 100 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fonteinkruidstraat 100?

Fonteinkruidstraat 100 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Noord?

De wijk Buiksloterham-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Noord?

Vanuit Fonteinkruidstraat 100 in Buiksloterham-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.