Beneden + bovenwoning Kaasjeskruidstraat 28 Amsterdam

Kaasjeskruidstraat 28, 1032 LS Amsterdam

56 m² Bouwjaar 2015 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Kaasjeskruidstraat 28 is een beneden + bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
146 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kaasjeskruidstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaasjeskruidstraat 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.2%
CO₂-emissie
26.38 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1405 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Noord
66% Koopwoningen
3.623 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaasjeskruidstraat 28

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kaasjeskruidstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaasjeskruidstraat 28?

De prijsindicatie voor Kaasjeskruidstraat 28 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Noord is €606.000. Dat komt neer op circa €10.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaasjeskruidstraat 28 zich tot de wijk Buiksloterham-Noord?

Kaasjeskruidstraat 28 is een beneden + bovenwoning van 56 m² in de wijk Buiksloterham-Noord. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaasjeskruidstraat 28?

Kaasjeskruidstraat 28 is een beneden + bovenwoning in Buiksloterham-Noord, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kaasjeskruidstraat 28 vergeleken met de buurt?

Kaasjeskruidstraat 28 heeft 56 m² woonoppervlakte en 146 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Buiksloterham-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaasjeskruidstraat 28 en wat betekent dat?

Kaasjeskruidstraat 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kaasjeskruidstraat 28?

Kaasjeskruidstraat 28 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Noord?

De wijk Buiksloterham-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Noord?