Tussenwoning Monnikskapstraat 66 Amsterdam

Monnikskapstraat 66, 1032 LM Amsterdam

222 m² Bouwjaar 2020 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Monnikskapstraat 66 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m², een perceel van 144 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
801 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.520.000 tot €1.770.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Monnikskapstraat 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Monnikskapstraat 66

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
80.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
24.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.8%
CO₂-emissie
18.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1405 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Noord
66% Koopwoningen
3.623 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Monnikskapstraat 66

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Monnikskapstraat 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Monnikskapstraat 66?

De prijsindicatie voor Monnikskapstraat 66 ligt rond €1.520.000 tot €1.770.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Noord is €606.000. Dat komt neer op circa €2.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Monnikskapstraat 66 zich tot de wijk Buiksloterham-Noord?

Monnikskapstraat 66 is een tussenwoning van 222 m² in de wijk Buiksloterham-Noord. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Monnikskapstraat 66?

Monnikskapstraat 66 is een tussenwoning in Buiksloterham-Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Monnikskapstraat 66 vergeleken met de buurt?

Monnikskapstraat 66 heeft 222 m² woonoppervlakte en 801 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Buiksloterham-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Monnikskapstraat 66 en wat betekent dat?

Monnikskapstraat 66 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Monnikskapstraat 66?

Monnikskapstraat 66 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Noord?

De wijk Buiksloterham-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Noord?

Vanuit Monnikskapstraat 66 in Buiksloterham-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.