Streetview Hulstweg 68 Amsterdam

Hulstweg 68, 1032 LB Amsterdam

51 m² Bouwjaar 2024 2 kamers 1 slaapkamers Label A++

Hulstweg 68 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
135 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hulstweg 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hulstweg 68

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
61.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
35.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.1%
CO₂-emissie
12.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1405 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Noord
66% Koopwoningen
3.623 Inwoners per km²

Locatie van Hulstweg 68

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hulstweg 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Hulstweg 68?

De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Noord is €606.000. Dat komt neer op circa €11.882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hulstweg 68 zich tot de wijk Buiksloterham-Noord?

Hulstweg 68 is een appartement van 51 m² in de wijk Buiksloterham-Noord. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hulstweg 68?

Hulstweg 68 is een appartement in Buiksloterham-Noord, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hulstweg 68 vergeleken met de buurt?

Hulstweg 68 heeft 51 m² woonoppervlakte en 135 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Buiksloterham-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hulstweg 68 en wat betekent dat?

Hulstweg 68 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-04-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hulstweg 68?

Hulstweg 68 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Noord?

De wijk Buiksloterham-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Noord?

Vanuit Hulstweg 68 in Buiksloterham-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.