Bovenwoning (appartement) Papaverweg 55 Amsterdam

Papaverweg 55, 1032 KE Amsterdam

103 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Papaverweg 55 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Papaverweg 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Papaverweg 55

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.91
CO₂-emissie
2856.72 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1405 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
613 Woningvoorraad
€606.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Noord
66% Koopwoningen
3.623 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Papaverweg 55

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Papaverweg 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Papaverweg 55?

De prijsindicatie voor Papaverweg 55 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Noord is €606.000. Dat komt neer op circa €5.883 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Papaverweg 55 zich tot de wijk Buiksloterham-Noord?

Papaverweg 55 is een bovenwoning (appartement) van 103 m² in de wijk Buiksloterham-Noord. De buurt telt 613 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Papaverweg 55?

Papaverweg 55 is een bovenwoning (appartement) in Buiksloterham-Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Papaverweg 55 vergeleken met de buurt?

Papaverweg 55 heeft 103 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Buiksloterham-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Papaverweg 55 en wat betekent dat?

Papaverweg 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2856.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Papaverweg 55?

Papaverweg 55 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Noord?

De wijk Buiksloterham-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Noord?

Vanuit Papaverweg 55 in Buiksloterham-Noord bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.