Streetview Sneeuwbalstraat 82 Amsterdam

Sneeuwbalstraat 82, 1032 HB Amsterdam

69 m² Bouwjaar 1927 Label E

Sneeuwbalstraat 82 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
69 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Sneeuwbalstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sneeuwbalstraat 82

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.31
CO₂-emissie
4601.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2435 Inwoners
1255 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1221 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-Noord
27% Koopwoningen
7.029 Inwoners per km²

Locatie van Sneeuwbalstraat 82

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sneeuwbalstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Sneeuwbalstraat 82?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-Noord is €410.000. Dat komt neer op circa €5.942 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sneeuwbalstraat 82 zich tot de wijk Bloemenbuurt-Noord?

Sneeuwbalstraat 82 is een appartement van 69 m² in de wijk Bloemenbuurt-Noord. De buurt telt 1.221 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sneeuwbalstraat 82?

Sneeuwbalstraat 82 is een appartement in Bloemenbuurt-Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sneeuwbalstraat 82 vergeleken met de buurt?

Sneeuwbalstraat 82 heeft 69 m² woonoppervlakte. In Bloemenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sneeuwbalstraat 82 en wat betekent dat?

Sneeuwbalstraat 82 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-02-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4601.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-Noord?

De wijk Bloemenbuurt-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-Noord?

Vanuit Sneeuwbalstraat 82 in Bloemenbuurt-Noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-Noord?