Tussenwoning Ranonkelkade 72 Amsterdam

Ranonkelkade 72, 1031 XX Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1919 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Ranonkelkade 72 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
176 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Ranonkelkade 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ranonkelkade 72

Tuin
Ja (13.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4585 Inwoners
2500 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2472 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Van der Pekbuurt
11% Koopwoningen
9.339 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ranonkelkade 72

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ranonkelkade 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Ranonkelkade 72?

De prijsindicatie voor Ranonkelkade 72 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Van der Pekbuurt is €369.000. Dat komt neer op circa €7.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ranonkelkade 72 zich tot de wijk Van der Pekbuurt?

Ranonkelkade 72 is een tussenwoning van 49 m² in de wijk Van der Pekbuurt. De buurt telt 2.472 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ranonkelkade 72?

Ranonkelkade 72 is een tussenwoning in Van der Pekbuurt, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ranonkelkade 72 vergeleken met de buurt?

Ranonkelkade 72 heeft 49 m² woonoppervlakte en 176 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Van der Pekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ranonkelkade 72 en wat betekent dat?

Ranonkelkade 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-12-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ranonkelkade 72?

Ranonkelkade 72 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 13 m².

Hoe is de woningmarkt in Van der Pekbuurt?

De wijk Van der Pekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van der Pekbuurt?

Vanuit Ranonkelkade 72 in Van der Pekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 3.9 km.