Bovenwoning (appartement) Badhuiskade 73 Amsterdam

Badhuiskade 73, 1031 KV Amsterdam

81 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Badhuiskade 73 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Badhuiskade 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuiskade 73

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
55.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
22.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
77.5%
CO₂-emissie
5.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3225 Inwoners
2000 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1925 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Overhoeks
30% Koopwoningen
10.663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Badhuiskade 73

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Badhuiskade 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuiskade 73?

De prijsindicatie voor Badhuiskade 73 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Overhoeks is €574.000. Dat komt neer op circa €7.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuiskade 73 zich tot de wijk Overhoeks?

Badhuiskade 73 is een bovenwoning (appartement) van 81 m² in de wijk Overhoeks. De buurt telt 1.925 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuiskade 73?

Badhuiskade 73 is een bovenwoning (appartement) in Overhoeks, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Badhuiskade 73 vergeleken met de buurt?

Badhuiskade 73 heeft 81 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Overhoeks ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuiskade 73 en wat betekent dat?

Badhuiskade 73 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuiskade 73?

Badhuiskade 73 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Overhoeks?

De wijk Overhoeks in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overhoeks?

Vanuit Badhuiskade 73 in Overhoeks bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 4.4 km.