Bovenwoning (appartement) Badhuiskade 117 Amsterdam

Badhuiskade 117, 1031 KV Amsterdam

125 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Badhuiskade 117 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Badhuiskade 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuiskade 117

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
64.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
24.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78.7%
CO₂-emissie
5.67 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3225 Inwoners
2000 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1925 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Overhoeks
30% Koopwoningen
10.663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Badhuiskade 117

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Badhuiskade 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuiskade 117?

De prijsindicatie voor Badhuiskade 117 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Overhoeks is €574.000. Dat komt neer op circa €4.592 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuiskade 117 zich tot de wijk Overhoeks?

Badhuiskade 117 is een bovenwoning (appartement) van 125 m² in de wijk Overhoeks. De buurt telt 1.925 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuiskade 117?

Badhuiskade 117 is een bovenwoning (appartement) in Overhoeks, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Badhuiskade 117 vergeleken met de buurt?

Badhuiskade 117 heeft 125 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Overhoeks ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuiskade 117 en wat betekent dat?

Badhuiskade 117 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuiskade 117?

Badhuiskade 117 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overhoeks?

De wijk Overhoeks in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overhoeks?

Vanuit Badhuiskade 117 in Overhoeks bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 4.4 km.