Penthouse Céramiquelaan 211 Amsterdam

Céramiquelaan 211, 1031 KG Amsterdam

250 m² Bouwjaar 2019 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Céramiquelaan 211 is een penthouse in Amsterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
250 m²
Inhoud
825 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€2.845.000 tot €3.095.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Céramiquelaan 211

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Céramiquelaan 211

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
88.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
63.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.4%
CO₂-emissie
16.26 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage
Inpandig en parkeerplaats
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3225 Inwoners
2000 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1925 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Overhoeks
30% Koopwoningen
10.663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Céramiquelaan 211

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Céramiquelaan 211

Wat is de geschatte woningwaarde van Céramiquelaan 211?

De prijsindicatie voor Céramiquelaan 211 ligt rond €2.845.000 tot €3.095.000. De gemiddelde woningwaarde in Overhoeks is €574.000. Dat komt neer op circa €2.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Céramiquelaan 211 zich tot de wijk Overhoeks?

Céramiquelaan 211 is een penthouse van 250 m² in de wijk Overhoeks. De buurt telt 1.925 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Céramiquelaan 211?

Céramiquelaan 211 is een penthouse in Overhoeks, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Céramiquelaan 211 vergeleken met de buurt?

Céramiquelaan 211 heeft 250 m² woonoppervlakte en 825 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Overhoeks ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Céramiquelaan 211 en wat betekent dat?

Céramiquelaan 211 heeft energielabel A++. Geldig tot 2031-06-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Céramiquelaan 211?

Céramiquelaan 211 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overhoeks?

De wijk Overhoeks in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overhoeks?

Vanuit Céramiquelaan 211 in Overhoeks bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 4.4 km.