Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Inhoud
- 208 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Ligging
- by_water, in_residential_district
Hammarbystraat 86 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hammarbystraat 86
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.3 kmWonen in de Statendam: de parel van Overhoeks! Fijn appartement in Amsterdam-Noord van circa 74 m2.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Overhoeks is €574.000. Dat komt neer op circa €7.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHammarbystraat 86 is een galerijflat van 74 m² in de wijk Overhoeks. De buurt telt 1.925 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.663 inwoners per km².
Hammarbystraat 86 is een galerijflat in Overhoeks, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hammarbystraat 86 heeft 74 m² woonoppervlakte en 208 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Overhoeks ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hammarbystraat 86 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Hammarbystraat 86 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Overhoeks in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Hammarbystraat 86 in Overhoeks bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hammarbystraat 86: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.