Streetview Overhoeksparklaan 94 Amsterdam

Overhoeksparklaan 94, 1031 KC Amsterdam

116 m² Bouwjaar 2010 3 kamers Label A

Overhoeksparklaan 94 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Overhoeksparklaan 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overhoeksparklaan 94

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3225 Inwoners
2000 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1925 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Overhoeks
30% Koopwoningen
10.663 Inwoners per km²

Locatie van Overhoeksparklaan 94

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overhoeksparklaan 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Overhoeksparklaan 94?

De prijsindicatie voor Overhoeksparklaan 94 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Overhoeks is €574.000. Dat komt neer op circa €4.948 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overhoeksparklaan 94 zich tot de wijk Overhoeks?

Overhoeksparklaan 94 is een appartement van 116 m² in de wijk Overhoeks. De buurt telt 1.925 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overhoeksparklaan 94?

Overhoeksparklaan 94 is een appartement in Overhoeks, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Overhoeksparklaan 94 vergeleken met de buurt?

Overhoeksparklaan 94 heeft 116 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Overhoeks ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overhoeksparklaan 94 en wat betekent dat?

Overhoeksparklaan 94 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Overhoeksparklaan 94?

Overhoeksparklaan 94 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Overhoeks?

De wijk Overhoeks in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overhoeks?

Vanuit Overhoeksparklaan 94 in Overhoeks bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overhoeks?