Bovenwoning (appartement) Mariadistelkade 19 Amsterdam

Mariadistelkade 19, 1031 JW Amsterdam

101 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Mariadistelkade 19 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
327 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Mariadistelkade 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariadistelkade 19

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1375 Inwoners
790 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
649 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Zuid
27% Koopwoningen
3.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mariadistelkade 19

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mariadistelkade 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariadistelkade 19?

De prijsindicatie voor Mariadistelkade 19 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Zuid is €509.000. Dat komt neer op circa €5.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariadistelkade 19 zich tot de wijk Buiksloterham-Zuid?

Mariadistelkade 19 is een bovenwoning (appartement) van 101 m² in de wijk Buiksloterham-Zuid. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariadistelkade 19?

Mariadistelkade 19 is een bovenwoning (appartement) in Buiksloterham-Zuid, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mariadistelkade 19 vergeleken met de buurt?

Mariadistelkade 19 heeft 101 m² woonoppervlakte en 327 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buiksloterham-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mariadistelkade 19 en wat betekent dat?

Mariadistelkade 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mariadistelkade 19?

Mariadistelkade 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Zuid?

De wijk Buiksloterham-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Zuid?

Vanuit Mariadistelkade 19 in Buiksloterham-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.