Woning Grasweg 14 A Amsterdam

Grasweg 14 A, 1031 HW Amsterdam

57 m² Label UNKNOWN

Grasweg 14 A is een woning in Amsterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
1596 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Grasweg 14 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grasweg 14 A

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3225 Inwoners
2000 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1925 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Overhoeks
30% Koopwoningen
10.663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grasweg 14 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Grasweg 14 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Grasweg 14 A?

De gemiddelde woningwaarde in Overhoeks is €574.000. Dat komt neer op circa €10.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grasweg 14 A zich tot de wijk Overhoeks?

Grasweg 14 A is een woning van 57 m² in de wijk Overhoeks. De buurt telt 1.925 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.663 inwoners per km².

Hoe groot is Grasweg 14 A vergeleken met de buurt?

Grasweg 14 A heeft 57 m² woonoppervlakte en 1596 m³ inhoud. In Overhoeks ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grasweg 14 A en wat betekent dat?

Grasweg 14 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Overhoeks?

De wijk Overhoeks in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overhoeks?

Vanuit Grasweg 14 A in Overhoeks bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overhoeks?

Zorg en onderwijs in de buurt van Grasweg 14 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Overhoeks?

Recreatie nabij Overhoeks: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Grasweg 14 A?

Een woningrapport voor Grasweg 14 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Overhoeks. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.