Bovenwoning (appartement) Distelweg 285 Amsterdam

Distelweg 285, 1031 HD Amsterdam

91 m² Bouwjaar 2022 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Distelweg 285 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Distelweg 285

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Distelweg 285

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
66.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
16.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78.6%
CO₂-emissie
8.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1375 Inwoners
790 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
649 Woningvoorraad
€509.000 Gem. woningwaarde Buiksloterham-Zuid
27% Koopwoningen
3.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Distelweg 285

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Distelweg 285

Wat is de geschatte woningwaarde van Distelweg 285?

De prijsindicatie voor Distelweg 285 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Zuid is €509.000. Dat komt neer op circa €5.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Distelweg 285 zich tot de wijk Buiksloterham-Zuid?

Distelweg 285 is een bovenwoning (appartement) van 91 m² in de wijk Buiksloterham-Zuid. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Distelweg 285?

Distelweg 285 is een bovenwoning (appartement) in Buiksloterham-Zuid, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Distelweg 285 vergeleken met de buurt?

Distelweg 285 heeft 91 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Buiksloterham-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Distelweg 285 en wat betekent dat?

Distelweg 285 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Distelweg 285?

Distelweg 285 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterham-Zuid?

De wijk Buiksloterham-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterham-Zuid?

Vanuit Distelweg 285 in Buiksloterham-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.