Streetview Duizendschoonstraat 3 2 Amsterdam

Duizendschoonstraat 3 2, 1031 BE Amsterdam

39 m² Bouwjaar 1949 Label A

Duizendschoonstraat 3 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
39 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Duizendschoonstraat 3 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duizendschoonstraat 3 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
30.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.8%
CO₂-emissie
22.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4585 Inwoners
2500 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2472 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Van der Pekbuurt
11% Koopwoningen
9.339 Inwoners per km²

Locatie van Duizendschoonstraat 3 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Duizendschoonstraat 3 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Duizendschoonstraat 3 2?

De gemiddelde woningwaarde in Van der Pekbuurt is €369.000. Dat komt neer op circa €9.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duizendschoonstraat 3 2 zich tot de wijk Van der Pekbuurt?

Duizendschoonstraat 3 2 is een appartement van 39 m² in de wijk Van der Pekbuurt. De buurt telt 2.472 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duizendschoonstraat 3 2?

Duizendschoonstraat 3 2 is een appartement in Van der Pekbuurt, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Duizendschoonstraat 3 2 vergeleken met de buurt?

Duizendschoonstraat 3 2 heeft 39 m² woonoppervlakte. In Van der Pekbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duizendschoonstraat 3 2 en wat betekent dat?

Duizendschoonstraat 3 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.43 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van der Pekbuurt?

De wijk Van der Pekbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van der Pekbuurt?

Vanuit Duizendschoonstraat 3 2 in Van der Pekbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 3.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Van der Pekbuurt?