Streetview Liergouw 88 Amsterdam

Liergouw 88, 1028 BV Amsterdam

128 m² Bouwjaar 1979

Liergouw 88 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €918.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
128 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Liergouw 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

320 Inwoners
135 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
140 Woningvoorraad
€918.000 Gem. woningwaarde Ransdorp
86% Koopwoningen
182 Inwoners per km²

Locatie van Liergouw 88

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Liergouw 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Liergouw 88?

De gemiddelde woningwaarde in Ransdorp is €918.000. Dat komt neer op circa €7.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Liergouw 88 zich tot de wijk Ransdorp?

Liergouw 88 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Ransdorp. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 182 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Liergouw 88?

Liergouw 88 is een woonhuis in Ransdorp, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Liergouw 88 vergeleken met de buurt?

Liergouw 88 heeft 128 m² woonoppervlakte. In Ransdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €918.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ransdorp?

De wijk Ransdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €918.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ransdorp?

Vanuit Liergouw 88 in Ransdorp bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ransdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Liergouw 88: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 4.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ransdorp?

Recreatie nabij Ransdorp: restaurant (2.7 km), cafe (4.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Liergouw 88?

Een woningrapport voor Liergouw 88 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ransdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.