Streetview Durgerdammergouw 24 Amsterdam

Durgerdammergouw 24, 1028 BT Amsterdam

140 m² Bouwjaar 1990 Label C

Durgerdammergouw 24 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en een perceel van 1100 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €918.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
1100 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Durgerdammergouw 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Durgerdammergouw 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.4%
CO₂-emissie
52.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

320 Inwoners
135 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
140 Woningvoorraad
€918.000 Gem. woningwaarde Ransdorp
86% Koopwoningen
182 Inwoners per km²

Locatie van Durgerdammergouw 24

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Durgerdammergouw 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Durgerdammergouw 24?

De gemiddelde woningwaarde in Ransdorp is €918.000. Dat komt neer op circa €6.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Durgerdammergouw 24 zich tot de wijk Ransdorp?

Durgerdammergouw 24 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Ransdorp. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 182 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Durgerdammergouw 24?

Durgerdammergouw 24 is een woonhuis in Ransdorp, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Durgerdammergouw 24 vergeleken met de buurt?

Durgerdammergouw 24 heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1100 m². In Ransdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €918.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Durgerdammergouw 24 en wat betekent dat?

Durgerdammergouw 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 52.55 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ransdorp?

De wijk Ransdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €918.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ransdorp?

Vanuit Durgerdammergouw 24 in Ransdorp bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ransdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Durgerdammergouw 24: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 4.6 km.