Streetview Dorpsweg Ransdorp 100 Amsterdam

Dorpsweg Ransdorp 100, 1028 BS Amsterdam

110 m² Bouwjaar 1907 3 kamers Label D

Dorpsweg Ransdorp 100 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 410 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €918.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Dorpsweg Ransdorp 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsweg Ransdorp 100

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

320 Inwoners
135 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
140 Woningvoorraad
€918.000 Gem. woningwaarde Ransdorp
86% Koopwoningen
182 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsweg Ransdorp 100

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dorpsweg Ransdorp 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsweg Ransdorp 100?

De prijsindicatie voor Dorpsweg Ransdorp 100 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Ransdorp is €918.000. Dat komt neer op circa €8.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsweg Ransdorp 100 zich tot de wijk Ransdorp?

Dorpsweg Ransdorp 100 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Ransdorp. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 182 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsweg Ransdorp 100?

Dorpsweg Ransdorp 100 is een woonhuis in Ransdorp, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsweg Ransdorp 100 vergeleken met de buurt?

Dorpsweg Ransdorp 100 heeft 110 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Ransdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €918.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsweg Ransdorp 100 en wat betekent dat?

Dorpsweg Ransdorp 100 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Dorpsweg Ransdorp 100?

Dorpsweg Ransdorp 100 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Ransdorp?

De wijk Ransdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €918.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ransdorp?

Vanuit Dorpsweg Ransdorp 100 in Ransdorp bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3 km.