Streetview Dorpsweg Ransdorp 81 Amsterdam

Dorpsweg Ransdorp 81, 1028 BL Amsterdam

112 m² Bouwjaar 1957

Dorpsweg Ransdorp 81 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €918.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
112 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dorpsweg Ransdorp 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

320 Inwoners
135 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
140 Woningvoorraad
€918.000 Gem. woningwaarde Ransdorp
86% Koopwoningen
182 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsweg Ransdorp 81

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dorpsweg Ransdorp 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsweg Ransdorp 81?

De gemiddelde woningwaarde in Ransdorp is €918.000. Dat komt neer op circa €8.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsweg Ransdorp 81 zich tot de wijk Ransdorp?

Dorpsweg Ransdorp 81 is een appartement van 112 m² in de wijk Ransdorp. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 182 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsweg Ransdorp 81?

Dorpsweg Ransdorp 81 is een appartement in Ransdorp, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dorpsweg Ransdorp 81 vergeleken met de buurt?

Dorpsweg Ransdorp 81 heeft 112 m² woonoppervlakte. In Ransdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €918.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ransdorp?

De wijk Ransdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €918.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ransdorp?

Vanuit Dorpsweg Ransdorp 81 in Ransdorp bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ransdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsweg Ransdorp 81: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 4.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ransdorp?

Recreatie nabij Ransdorp: restaurant (2.7 km), cafe (4.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dorpsweg Ransdorp 81?

Een woningrapport voor Dorpsweg Ransdorp 81 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ransdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.