Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 77 m²
Bloemendalergouw 26 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €918.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bloemendalergouw 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
3 kmTreinstation
6.8 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
4.3 kmZiekenhuis
7.3 kmRestaurant
2.7 kmCafé
4.2 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ransdorp is €918.000. Dat komt neer op circa €11.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBloemendalergouw 26 is een woonhuis van 77 m² in de wijk Ransdorp. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 182 inwoners per km².
Bloemendalergouw 26 is een woonhuis in Ransdorp, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bloemendalergouw 26 heeft 77 m² woonoppervlakte. In Ransdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €918.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ransdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €918.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bloemendalergouw 26 in Ransdorp bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemendalergouw 26: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 4.6 km.
Recreatie nabij Ransdorp: restaurant (2.7 km), cafe (4.2 km).
Een woningrapport voor Bloemendalergouw 26 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ransdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.