Streetview Bloemendalergouw 100 Amsterdam

Bloemendalergouw 100, 1028 BJ Amsterdam

100 m² Bouwjaar 1969

Bloemendalergouw 100 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
100 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bloemendalergouw 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.8 km
Gezondheid

Huisarts

5.6 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

7.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

7.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

285 Inwoners
105 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
143 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Holysloot
73% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Locatie van Bloemendalergouw 100

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bloemendalergouw 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemendalergouw 100?

De gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €8.770 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemendalergouw 100 zich tot de wijk Holysloot?

Bloemendalergouw 100 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemendalergouw 100?

Bloemendalergouw 100 is een woonhuis in Holysloot, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bloemendalergouw 100 vergeleken met de buurt?

Bloemendalergouw 100 heeft 100 m² woonoppervlakte. In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Holysloot?

De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holysloot?

Vanuit Bloemendalergouw 100 in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Holysloot?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemendalergouw 100: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 7.1 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 7.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Holysloot?

Recreatie nabij Holysloot: restaurant (1.3 km), cafe (7.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bloemendalergouw 100?

Een woningrapport voor Bloemendalergouw 100 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Holysloot. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.