Streetview Bloemendalergouw 9 Amsterdam

Bloemendalergouw 9, 1028 BH Amsterdam

87 m² Bouwjaar 2005

Bloemendalergouw 9 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en een perceel van 1787 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
1787 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bloemendalergouw 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.8 km
Gezondheid

Huisarts

5.6 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

7.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

7.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

285 Inwoners
105 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
143 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Holysloot
73% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Locatie van Bloemendalergouw 9

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bloemendalergouw 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemendalergouw 9?

De gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €10.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemendalergouw 9 zich tot de wijk Holysloot?

Bloemendalergouw 9 is een woonhuis van 87 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemendalergouw 9?

Bloemendalergouw 9 is een woonhuis in Holysloot, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bloemendalergouw 9 vergeleken met de buurt?

Bloemendalergouw 9 heeft 87 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1787 m². In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Holysloot?

De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holysloot?

Vanuit Bloemendalergouw 9 in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Holysloot?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemendalergouw 9: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 7.1 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 7.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Holysloot?

Recreatie nabij Holysloot: restaurant (1.3 km), cafe (7.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bloemendalergouw 9?

Een woningrapport voor Bloemendalergouw 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Holysloot. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.