Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 50 m²
Uitdammerdijk 25 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Uitdammerdijk 25 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
5.8 kmHuisarts
5.6 kmTreinstation
10.2 kmSnelweg oprit
5.5 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
7.2 kmApotheek
7.1 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
7.1 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
8.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €17.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUitdammerdijk 25 A is een woonhuis van 50 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².
Uitdammerdijk 25 A is een woonhuis in Holysloot, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Uitdammerdijk 25 A heeft 50 m² woonoppervlakte. In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Uitdammerdijk 25 A in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Uitdammerdijk 25 A: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 7.1 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 7.2 km.
Recreatie nabij Holysloot: restaurant (1.3 km), cafe (7.1 km).
Een woningrapport voor Uitdammerdijk 25 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Holysloot. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.