Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Inhoud
- 535 m³
- Kamers
- 5
Dorpsstraat Holysloot 33 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 245 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat Holysloot 33 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
5.8 kmHuisarts
5.6 kmTreinstation
10.2 kmSnelweg oprit
5.5 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
7.2 kmApotheek
7.1 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
7.1 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Dorpsstraat Holysloot 33 A ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €4.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpsstraat Holysloot 33 A is een appartement van 186 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².
Dorpsstraat Holysloot 33 A is een appartement in Holysloot, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dorpsstraat Holysloot 33 A heeft 186 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dorpsstraat Holysloot 33 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Dorpsstraat Holysloot 33 A heeft 5 kamers.
De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dorpsstraat Holysloot 33 A in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsstraat Holysloot 33 A: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 7.1 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 7.2 km.