Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 298 m²
- Perceeloppervlakte
- 1360 m²
Dorpsstraat Holysloot 5 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m² en een perceel van 1360 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat Holysloot 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
5.8 kmHuisarts
5.6 kmTreinstation
10.2 kmSnelweg oprit
5.5 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
7.2 kmApotheek
7.1 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
7.1 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Dorpsstraat Holysloot 5 ligt rond €865.000 tot €965.000. De gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €2.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpsstraat Holysloot 5 is een woonhuis van 298 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².
Dorpsstraat Holysloot 5 is een woonhuis in Holysloot, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Dorpsstraat Holysloot 5 heeft 298 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1360 m². In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dorpsstraat Holysloot 5 in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsstraat Holysloot 5: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 7.1 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 7.2 km.
Recreatie nabij Holysloot: restaurant (1.3 km), cafe (7.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €865.000 tot €965.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.