Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Inhoud
- 385 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Dorpsstraat Holysloot 13 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 325 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat Holysloot 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
5.8 kmHuisarts
5.6 kmTreinstation
10.2 kmSnelweg oprit
5.5 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
7.2 kmApotheek
7.1 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
7.1 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Dorpsstraat Holysloot 13 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €8.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpsstraat Holysloot 13 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².
Dorpsstraat Holysloot 13 is een woonhuis in Holysloot, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dorpsstraat Holysloot 13 heeft 103 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dorpsstraat Holysloot 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dorpsstraat Holysloot 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dorpsstraat Holysloot 13 in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.