Streetview Poppendammergouw 32 Amsterdam

Poppendammergouw 32, 1028 AZ Amsterdam

374 m² Bouwjaar 1910 6 kamers 2 slaapkamers Label A

Poppendammergouw 32 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 374 m², een perceel van 7160 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
374 m²
Perceeloppervlakte
7160 m²
Inhoud
1048 m³
Kamers
6
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Poppendammergouw 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Poppendammergouw 32

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.8 km
Gezondheid

Huisarts

5.6 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

7.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

7.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

285 Inwoners
105 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
143 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Holysloot
73% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Locatie van Poppendammergouw 32

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Poppendammergouw 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Poppendammergouw 32?

De prijsindicatie voor Poppendammergouw 32 ligt rond €1.145.000 tot €1.395.000. De gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €2.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poppendammergouw 32 zich tot de wijk Holysloot?

Poppendammergouw 32 is een woonhuis van 374 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poppendammergouw 32?

Poppendammergouw 32 is een woonhuis in Holysloot, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Poppendammergouw 32 vergeleken met de buurt?

Poppendammergouw 32 heeft 374 m² woonoppervlakte en 1048 m³ inhoud. Het perceel is 7160 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Poppendammergouw 32 en wat betekent dat?

Poppendammergouw 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Poppendammergouw 32?

Poppendammergouw 32 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Holysloot?

De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holysloot?

Vanuit Poppendammergouw 32 in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.