Villa, vrijstaande woning Poppendammergouw 20 Amsterdam

Poppendammergouw 20, 1028 AZ Amsterdam

125 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Poppendammergouw 20 is een villa, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 1215 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
1215 m²
Inhoud
482 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, In groene omgeving, Landelijk gelegen, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Poppendammergouw 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Poppendammergouw 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.8 km
Gezondheid

Huisarts

5.6 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

7.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

7.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

285 Inwoners
105 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
143 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Holysloot
73% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Poppendammergouw 20

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Poppendammergouw 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Poppendammergouw 20?

De prijsindicatie voor Poppendammergouw 20 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €7.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poppendammergouw 20 zich tot de wijk Holysloot?

Poppendammergouw 20 is een villa, vrijstaande woning van 125 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poppendammergouw 20?

Poppendammergouw 20 is een villa, vrijstaande woning in Holysloot, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Poppendammergouw 20 vergeleken met de buurt?

Poppendammergouw 20 heeft 125 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 1215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Poppendammergouw 20 en wat betekent dat?

Poppendammergouw 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Poppendammergouw 20?

Poppendammergouw 20 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Holysloot?

De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holysloot?

Vanuit Poppendammergouw 20 in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.