Streetview Middenlaan Zunderdorp 16 Amsterdam

Middenlaan Zunderdorp 16, 1027 AS Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1930

Middenlaan Zunderdorp 16 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en een perceel van 315 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
315 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Middenlaan Zunderdorp 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

480 Inwoners
200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
215 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Zunderdorp
70% Koopwoningen
57 Inwoners per km²

Locatie van Middenlaan Zunderdorp 16

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Middenlaan Zunderdorp 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Middenlaan Zunderdorp 16?

De gemiddelde woningwaarde in Zunderdorp is €886.000. Dat komt neer op circa €10.805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middenlaan Zunderdorp 16 zich tot de wijk Zunderdorp?

Middenlaan Zunderdorp 16 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Zunderdorp. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middenlaan Zunderdorp 16?

Middenlaan Zunderdorp 16 is een woonhuis in Zunderdorp, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Middenlaan Zunderdorp 16 vergeleken met de buurt?

Middenlaan Zunderdorp 16 heeft 82 m² woonoppervlakte. Het perceel is 315 m². In Zunderdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zunderdorp?

De wijk Zunderdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zunderdorp?

Vanuit Middenlaan Zunderdorp 16 in Zunderdorp bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zunderdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Middenlaan Zunderdorp 16: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zunderdorp?

Recreatie nabij Zunderdorp: restaurant (2.4 km), cafe (2.8 km).