Streetview Kerklaan Zunderdorp 22 Amsterdam

Kerklaan Zunderdorp 22, 1027 AP Amsterdam

78 m² Bouwjaar 1960 3 kamers Label B

Kerklaan Zunderdorp 22 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 170 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kerklaan Zunderdorp 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerklaan Zunderdorp 22

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

480 Inwoners
200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
215 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Zunderdorp
70% Koopwoningen
57 Inwoners per km²

Locatie van Kerklaan Zunderdorp 22

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kerklaan Zunderdorp 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerklaan Zunderdorp 22?

De gemiddelde woningwaarde in Zunderdorp is €886.000. Dat komt neer op circa €11.359 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerklaan Zunderdorp 22 zich tot de wijk Zunderdorp?

Kerklaan Zunderdorp 22 is een appartement van 78 m² in de wijk Zunderdorp. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerklaan Zunderdorp 22?

Kerklaan Zunderdorp 22 is een appartement in Zunderdorp, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kerklaan Zunderdorp 22 vergeleken met de buurt?

Kerklaan Zunderdorp 22 heeft 78 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zunderdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerklaan Zunderdorp 22 en wat betekent dat?

Kerklaan Zunderdorp 22 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-09-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerklaan Zunderdorp 22?

Kerklaan Zunderdorp 22 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zunderdorp?

De wijk Zunderdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zunderdorp?

Vanuit Kerklaan Zunderdorp 22 in Zunderdorp bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.