Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
Achterlaan 11 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 265 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achterlaan 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
8.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zunderdorp is €886.000. Dat komt neer op circa €5.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchterlaan 11 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Zunderdorp. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².
Achterlaan 11 is een woonhuis in Zunderdorp, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Achterlaan 11 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 265 m². In Zunderdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zunderdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Achterlaan 11 in Zunderdorp bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Achterlaan 11: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Zunderdorp: restaurant (2.4 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Achterlaan 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zunderdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.