Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 56 m²
Broekergouw 8 C8 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Broekergouw 8 C8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
8.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zunderdorp is €886.000. Dat komt neer op circa €15.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBroekergouw 8 C8 is een appartement van 56 m² in de wijk Zunderdorp. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².
Broekergouw 8 C8 is een appartement in Zunderdorp, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Broekergouw 8 C8 heeft 56 m² woonoppervlakte. In Zunderdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zunderdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Broekergouw 8 C8 in Zunderdorp bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Broekergouw 8 C8: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Zunderdorp: restaurant (2.4 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Broekergouw 8 C8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zunderdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2014, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.