Woonboerderij, vrijstaande woning 't Voorwerf 2 C Amsterdam

't Voorwerf 2 C, 1027 AG Amsterdam

259 m² Bouwjaar 2015 6 kamers 4 slaapkamers Label A

't Voorwerf 2 C is een woonboerderij, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m², een perceel van 1345 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €886.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
259 m²
Perceeloppervlakte
1345 m²
Inhoud
744 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.895.000 tot €2.145.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum, in woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor 't Voorwerf 2 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 't Voorwerf 2 C

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (630.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

480 Inwoners
200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
215 Woningvoorraad
€886.000 Gem. woningwaarde Zunderdorp
70% Koopwoningen
57 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 't Voorwerf 2 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over 't Voorwerf 2 C

Wat is de geschatte woningwaarde van 't Voorwerf 2 C?

De prijsindicatie voor 't Voorwerf 2 C ligt rond €1.895.000 tot €2.145.000. De gemiddelde woningwaarde in Zunderdorp is €886.000. Dat komt neer op circa €3.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 't Voorwerf 2 C zich tot de wijk Zunderdorp?

't Voorwerf 2 C is een woonboerderij, vrijstaande woning van 259 m² in de wijk Zunderdorp. De buurt telt 215 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 't Voorwerf 2 C?

't Voorwerf 2 C is een woonboerderij, vrijstaande woning in Zunderdorp, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is 't Voorwerf 2 C vergeleken met de buurt?

't Voorwerf 2 C heeft 259 m² woonoppervlakte en 744 m³ inhoud. Het perceel is 1345 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Zunderdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €886.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 't Voorwerf 2 C en wat betekent dat?

't Voorwerf 2 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van 't Voorwerf 2 C?

't Voorwerf 2 C heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 630 m².

Hoe is de woningmarkt in Zunderdorp?

De wijk Zunderdorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €886.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zunderdorp?

Vanuit 't Voorwerf 2 C in Zunderdorp bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.