Streetview Durgerdammerdijk 43 Amsterdam

Durgerdammerdijk 43, 1026 BZ Amsterdam

158 m² Bouwjaar 1662 7 kamers 3 slaapkamers Label G

Durgerdammerdijk 43 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1662. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 287 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1662
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
287 m²
Inhoud
663 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Durgerdammerdijk 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Durgerdammerdijk 43

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

525 Inwoners
205 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
186 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Durgerdam
88% Koopwoningen
206 Inwoners per km²

Locatie van Durgerdammerdijk 43

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Durgerdammerdijk 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Durgerdammerdijk 43?

De prijsindicatie voor Durgerdammerdijk 43 ligt rond €940.000 tot €1.190.000. De gemiddelde woningwaarde in Durgerdam is €962.000. Dat komt neer op circa €6.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Durgerdammerdijk 43 zich tot de wijk Durgerdam?

Durgerdammerdijk 43 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Durgerdam. De buurt telt 186 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Durgerdammerdijk 43?

Durgerdammerdijk 43 is een woonhuis in Durgerdam, gebouwd in 1662 (364 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Durgerdammerdijk 43 vergeleken met de buurt?

Durgerdammerdijk 43 heeft 158 m² woonoppervlakte en 663 m³ inhoud. Het perceel is 287 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Durgerdam ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Durgerdammerdijk 43 en wat betekent dat?

Durgerdammerdijk 43 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Durgerdammerdijk 43?

Durgerdammerdijk 43 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Durgerdam?

De wijk Durgerdam in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Durgerdam?

Vanuit Durgerdammerdijk 43 in Durgerdam bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.