Tussenverdieping Dollardpad 16 Amsterdam

Dollardpad 16, 1025 XG Amsterdam

87 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Dollardpad 16 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dollardpad 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dollardpad 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
785 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
791 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buikslotermeerplein
17% Koopwoningen
6.027 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dollardpad 16

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dollardpad 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Dollardpad 16?

De prijsindicatie voor Dollardpad 16 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Buikslotermeerplein is €408.000. Dat komt neer op circa €4.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dollardpad 16 zich tot de wijk Buikslotermeerplein?

Dollardpad 16 is een tussenverdieping van 87 m² in de wijk Buikslotermeerplein. De buurt telt 791 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dollardpad 16?

Dollardpad 16 is een tussenverdieping in Buikslotermeerplein, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dollardpad 16 vergeleken met de buurt?

Dollardpad 16 heeft 87 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buikslotermeerplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dollardpad 16 en wat betekent dat?

Dollardpad 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dollardpad 16?

Dollardpad 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buikslotermeerplein?

De wijk Buikslotermeerplein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buikslotermeerplein?

Vanuit Dollardpad 16 in Buikslotermeerplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.