Streetview Buiksloterdijk 200 Amsterdam

Buiksloterdijk 200, 1025 WC Amsterdam

79 m² Bouwjaar 1972

Buiksloterdijk 200 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en een perceel van 60 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.080.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
60 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Buiksloterdijk 200

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

135 Inwoners
50 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€1.080.000 Gem. woningwaarde Buiksloterdijk-Oost
94% Koopwoningen
5.315 Inwoners per km²

Locatie van Buiksloterdijk 200

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buiksloterdijk 200

Wat is de geschatte woningwaarde van Buiksloterdijk 200?

De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterdijk-Oost is €1.080.000. Dat komt neer op circa €13.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buiksloterdijk 200 zich tot de wijk Buiksloterdijk-Oost?

Buiksloterdijk 200 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Buiksloterdijk-Oost. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buiksloterdijk 200?

Buiksloterdijk 200 is een woonhuis in Buiksloterdijk-Oost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Buiksloterdijk 200 vergeleken met de buurt?

Buiksloterdijk 200 heeft 79 m² woonoppervlakte. Het perceel is 60 m². In Buiksloterdijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.080.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterdijk-Oost?

De wijk Buiksloterdijk-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.080.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterdijk-Oost?

Vanuit Buiksloterdijk 200 in Buiksloterdijk-Oost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buiksloterdijk-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Buiksloterdijk 200: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buiksloterdijk-Oost?

Recreatie nabij Buiksloterdijk-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).