Streetview Buiksloterdijk 146 Amsterdam

Buiksloterdijk 146, 1025 WB Amsterdam

182 m² Bouwjaar 1892 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Buiksloterdijk 146 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1892. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 195 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.080.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1892
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
627 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Buiksloterdijk 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buiksloterdijk 146

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.4
CO₂-emissie
7172.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

135 Inwoners
50 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€1.080.000 Gem. woningwaarde Buiksloterdijk-Oost
94% Koopwoningen
5.315 Inwoners per km²

Locatie van Buiksloterdijk 146

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buiksloterdijk 146

Wat is de geschatte woningwaarde van Buiksloterdijk 146?

De prijsindicatie voor Buiksloterdijk 146 ligt rond €965.000 tot €1.215.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiksloterdijk-Oost is €1.080.000. Dat komt neer op circa €5.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buiksloterdijk 146 zich tot de wijk Buiksloterdijk-Oost?

Buiksloterdijk 146 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Buiksloterdijk-Oost. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buiksloterdijk 146?

Buiksloterdijk 146 is een woonhuis in Buiksloterdijk-Oost, gebouwd in 1892 (134 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buiksloterdijk 146 vergeleken met de buurt?

Buiksloterdijk 146 heeft 182 m² woonoppervlakte en 627 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Buiksloterdijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.080.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buiksloterdijk 146 en wat betekent dat?

Buiksloterdijk 146 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-12-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 7172.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buiksloterdijk 146?

Buiksloterdijk 146 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiksloterdijk-Oost?

De wijk Buiksloterdijk-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.080.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiksloterdijk-Oost?