Streetview Leeuwarderweg 84 Amsterdam

Leeuwarderweg 84, 1025 RX Amsterdam

232 m² Bouwjaar 1900 Label C

Leeuwarderweg 84 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en een perceel van 144 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €878.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
144 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Leeuwarderweg 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwarderweg 84

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1040 Inwoners
410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
398 Woningvoorraad
€878.000 Gem. woningwaarde Nieuwendammerdijk-West
91% Koopwoningen
10.387 Inwoners per km²

Locatie van Leeuwarderweg 84

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Leeuwarderweg 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwarderweg 84?

De prijsindicatie voor Leeuwarderweg 84 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwendammerdijk-West is €878.000. Dat komt neer op circa €3.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwarderweg 84 zich tot de wijk Nieuwendammerdijk-West?

Leeuwarderweg 84 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Nieuwendammerdijk-West. De buurt telt 398 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.387 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwarderweg 84?

Leeuwarderweg 84 is een woonhuis in Nieuwendammerdijk-West, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leeuwarderweg 84 vergeleken met de buurt?

Leeuwarderweg 84 heeft 232 m² woonoppervlakte. Het perceel is 144 m². In Nieuwendammerdijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €878.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwarderweg 84 en wat betekent dat?

Leeuwarderweg 84 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwendammerdijk-West?

De wijk Nieuwendammerdijk-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €878.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwendammerdijk-West?

Vanuit Leeuwarderweg 84 in Nieuwendammerdijk-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 3.1 km.