Streetview Meerpad 17 Amsterdam

Meerpad 17, 1025 LA Amsterdam

97 m² Bouwjaar 1899 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Meerpad 17 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €878.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Meerpad 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerpad 17

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1040 Inwoners
410 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
398 Woningvoorraad
€878.000 Gem. woningwaarde Nieuwendammerdijk-West
91% Koopwoningen
10.387 Inwoners per km²

Locatie van Meerpad 17

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Meerpad 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerpad 17?

De prijsindicatie voor Meerpad 17 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwendammerdijk-West is €878.000. Dat komt neer op circa €9.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerpad 17 zich tot de wijk Nieuwendammerdijk-West?

Meerpad 17 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Nieuwendammerdijk-West. De buurt telt 398 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.387 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerpad 17?

Meerpad 17 is een woonhuis in Nieuwendammerdijk-West, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Meerpad 17 vergeleken met de buurt?

Meerpad 17 heeft 97 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Nieuwendammerdijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €878.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerpad 17 en wat betekent dat?

Meerpad 17 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-08-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerpad 17?

Meerpad 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwendammerdijk-West?

De wijk Nieuwendammerdijk-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €878.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwendammerdijk-West?

Vanuit Meerpad 17 in Nieuwendammerdijk-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 3.1 km.