Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 3252 m²
- Perceeloppervlakte
- 2764 m²
Rode Kruisstraat 2 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 3252 m² en een perceel van 2764 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €731.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rode Kruisstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rode Kruisbuurt is €731.000. Dat komt neer op circa €225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRode Kruisstraat 2 is een woonhuis van 3252 m² in de wijk Rode Kruisbuurt. De buurt telt 90 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.551 inwoners per km².
Rode Kruisstraat 2 is een woonhuis in Rode Kruisbuurt, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rode Kruisstraat 2 heeft 3252 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2764 m². In Rode Kruisbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €731.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rode Kruisstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 80.62 kg/jaar.
De wijk Rode Kruisbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €731.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Rode Kruisstraat 2 in Rode Kruisbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rode Kruisstraat 2: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.1 km.