Galerijflat Dijkwater 143 Amsterdam

Dijkwater 143, 1025 CW Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1981 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Dijkwater 143 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dijkwater 143

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkwater 143

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2600 Inwoners
1220 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1151 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde De Kleine Wereld
11% Koopwoningen
11.486 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dijkwater 143

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dijkwater 143

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkwater 143?

De prijsindicatie voor Dijkwater 143 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kleine Wereld is €341.000. Dat komt neer op circa €5.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkwater 143 zich tot de wijk De Kleine Wereld?

Dijkwater 143 is een galerijflat van 65 m² in de wijk De Kleine Wereld. De buurt telt 1.151 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkwater 143?

Dijkwater 143 is een galerijflat in De Kleine Wereld, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dijkwater 143 vergeleken met de buurt?

Dijkwater 143 heeft 65 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Kleine Wereld ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkwater 143 en wat betekent dat?

Dijkwater 143 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dijkwater 143?

Dijkwater 143 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Kleine Wereld?

De wijk De Kleine Wereld in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kleine Wereld?

Vanuit Dijkwater 143 in De Kleine Wereld bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.